Popis

Vyrobili jsme pro Vás příjemného společníka na noc či sledování televize nebo čtení knihy. Pokud jste zvyklí na objetí, nyní si ho můžete dopřát kdykoliv a jak dlouho chcete. Pro mnoho lidí je spaní v poloprázdné posteli nepříjemným zážitkem - Tulík ® Vám sice nenahradí partnera, ale je velmi příjemnou (a nenáročnou) alternativou.

Nemáte nainstalován Flash player plugin verze 6 nebo novější. EKOSAN servis.

Tulík ® je polštář ve tvaru lidského těla, který je vyroben z bavlny a jako náplň je použita nejkvalitnější možná směs (PES kuličky - rouno), která se neslehne a drží tvar. Není problém ho prát v pračce a zajistit tak jeho neustálou čistotu. Košile ze 100% bavlny jsou velmi příjemné na dotyk a nijak neruší v interiéru díky použití jemných tlumených barev (světle žlutá, světle modrá). Pokud byste však chtěli něco více trendy (třeba na sedačku), není problém, prohlédněte si naši fotogalerii. Dostatečná hustota a váha polštáře (cca 800g) zajištuje velmi autentický zážitek z objetí.

Tulík ® je velmi vhodný pro děti, které ocení neustálý pocit bezpečí a přítomnosti rodičů. Tulík ® bude ale přínosem i pro dospělé, kteří byli dlouhá léta zvyklí na společnost a nyní o ni z různých důvodů přišli nebo pro ženy, jejichž partner je často pryč z domova na služebních cestách. Navíc můžete Tulíka ® obléknout do partnerova pyžama a iluze přítomnosti druhého bude dokonalá.

Udělejte radost svým blízkým nebo přátelům a věnujte jim Tulíka ®, určitě bude perfektním a velmi vítaným dárkem!

Produkt “Tulík” je registrován na úřadu Průmyslového vlastnictví jako “Průmyslový vzor” a nemůže být bez svolení výrobce reprodukován.